במה אוכל לעזור?

שילוב של אורח חיים איורוודי בחיי היום יום שלך, יכול לשפר משמעותית את בריאותך ואיכות חייך.

תזונה נכונה, שינה איכותית ושגרת יום מטיבה מאפשרים לכל מערכות הגוף לפעול בצורה מרבית ולהגביר את החוסן הפנימי שלנו. כשאנו בריאים, חזקים ואנרגטיים, אנו יכולים לממש את מלא הפוטנציאל הטמון בנו.
שינוי באורח החיים, ולו הקטן ביותר יכול להיות בעל השפעה עצומה!

אוכל לעזור לך למצוא את הדרך, ולהוביל שינוי!

באמצעות ייעוץ פרטי וליווי אישי צמוד, נזהה את הדושה האישית שלך, נבחן באופן מעמיק את המצב הבריאותי הנוכחי body & mind, נאבחן מה יצא מאיזון, מה באורח החיים ובתזונה מטיב או אינו מטיב עם המצב הקיים ונבנה תוכנית המותאמת אישית שתעזור לך לחזור להרגיש מצוין.  

ביחד, נבנה שגרת יום שתשמר את האיזון וההרמוניה עם הטבע האישי שלך באופן אופטימלי. 

תקבל.י הרבה כלים וידע איך להיות מודע.ת יותר וקשוב.ה לשינויים ואיך לחזור למצב הטבעי של בריאות טובה הן מנטלית והן פיזית. כל זאת נעשה באמצעים טבעיים כמו בחירת מזון, שינה, פעילות גופנית, והרגלים מטיבים.

התוכנית המומלצת כוללת 4 מפגשים שבועיים: 

  • המפגש הראשון הינו מפגש אבחון ותשאול מקיף ומעמיק, הכולל גם בדיקות לשון ודופק.
  • במפגש השני, המטופל.ת מקבל.ת את התוכנית המותאמת אישית והיא כוללת ניתוח המצב הבריאותי הקיים, המלצות טיפוליות, המלצות תזונתיות, המלצות לסדר יום וצמחי מרפא במידת הצורך.
  • במפגש השלישי, נבחן את השפעת הטיפול המומלץ ואת האתגרים בישום התוכנית וביחד נמצא את הדרך להטמיע את התוכנית ולהוביל להצלחת השינוי.
  • במפגש הרביעי, נעקוב ונוודא שאתם.ן אכן מרגישים הרבה יותר טוב ומוכנים להמשך הדרך.

התוכנית הטיפולית מהווה בעצם התחלה לאורח חיים בריא ומהנה. בתהליך הטיפולי אתם.ן תקבלו הרבה ידע וכלים שיאפשרו לכם.ן לשמור על איזון בהתאם לדושה שלכם.ן, לגיל, למצב האישי ולעונות השנה. תקבלו מתכונים, הנחיות למדיטציה ותנוחות יוגה המותאמות אישית לכם, כמו גם הפניות למקורות מידע נוספים, חנויות מזון ותבלינים מיוחדים ועצות להכנת טיפולים ביתיים.

כל התוכניות נעשות בליווי אישי צמוד ובתמיכה ברמה יומיומית

לקביעת שיחת היכרות ללא עלות

אני מעוניין.ת לקבל ייעוץ אישי אשר יתמוך ב: