מטופלים מספרים...

גו׳סי, בת 34

"תוך כמה ימים בעיית העצירות נפתרה, ונדודי השינה פסקו. התחלתי לאכול באופן מודע ולעשות פעילות גופנית ואף ירדתי 4 ק״ג במשקל מה שעשה אותי מאוד מאושרת. אני קמה בבוקר עם הרגשה קלילה ובטן שטוחה ומתחילה את היום עם הרבה יותר אנרגיות מבעבר."
"אל אירית הגעתי בהמלצה של חברה לעבודה שנראתה מצוין לאחר שעברה אצלה ייעוץ. הגעתי עם שתי בעיות מרכזיות: נדודי שינה ועצירות כרונית. הרגשתי מאוד לא מאוזנת ובאופן כללי לא בבריאות טובה. בעזרת איורוודה למדתי את חשיבות התזונה, השינה והפעילות הגופנית והשפעתם על הבריאות שלי. הבנתי מה איני עושה נכון, ואיך אוכל לשנות על מנת להרגיש טוב יותר, גופנית, מנטלית ורוחנית. ואכן, תוך כמה ימים בעיית העצירות נפתרה, ונדודי השינה פסקו. התחלתי לאכול באופן מודע ולעשות פעילות גופנית ואף ירדתי 4 ק״ג במשקל מה שעשה אותי מאוד מאושרת. אני קמה בבוקר עם הרגשה קלילה ובטן שטוחה ומתחילה את היום עם הרבה יותר אנרגיות מבעבר. אני מתרגשת להמשיך באורח החיים החדש שסיגלתי. תודה, אירית "

דליה, בת 58

"המעקב האישי והתעניינות הכניסו אותי למסגרת הדוקה ומחויבות. ואכן אחרי מספר שבועות ישנתי מצוין, נשירת השיער התמעטה ולהפתעתי, מצב הציפורניים שלי השתפר באופן קיצוני."

"הגעתי לאירית אחרי תקופה ארוכה שסבלתי משינה לא רציפה ונשירת שיער. לאחר תשאול ארוך ומעמיק, אובחנתי על ידי אירית, קיבלתי הסבר מפורט על מצב הגוף והנפש ואת הערך בטיפול שהוצע לי. יצאנו יחד לדרך של ריפוי. המעקב האישי והתעניינות הכניסו אותי למסגרת הדוקה ומחויבות. ואכן אחרי מספר שבועות ישנתי מצוין, נשירת השיער התמעטה ולהפתעתי, מצב הציפורניים שלי השתפר באופן קיצוני. היום הציפורניים ארוכות, לא שבורות ולא מפוצלות. זה היה בונוס שלא חשבתי עליו בתחילת הדרך. אירית, מטפלת מקצועית, דייקנית ומסורה שלא מפסיקה לחקור ולהתעדכן ובזכות זה מאפשרת טיפול איכותי בראש שקט."

נטלי, בת 50

"מה שבעיקר עזר לי לעשות את השינוי זה הליווי הצמוד של אירית וההדרכה המעשית אצלה במטבח. היא לימדה אותי להכין כמה מנות בריאות ומזינות בהתאם לתוכנית, ויצאתי ממנה שבעה ומצוידת בהרבה טיפים ועצות איך להתארגן על הדברים."
"לפני כ-3 חודשים, אחרי תקופה מאוד סוערת של מעברים בחיים,פניתי לאירית . הלחץ והדאגות מסביב השפיעו על בריאותי, והרגשתי שאני לא במיטבי. הבנתי שמשהו לא נכון בתזונה שלי ובאורח החיים. הדבר הראשון שאירית המליצה לי זה לארגן את סדר יומי מחדש. קיבלתי תוכנית מקיפה הכוללת המלצות תזונה, שינה וסדר יום המותאמים לי באופן אישית ולאט לאט התחלתי לאמץ את ההמלצות. מה שבעיקר עזר לי לעשות את השינוי זה הליווי הצמוד של אירית וההדרכה המעשית אצלה במטבח. היא לימדה אותי להכין כמה מנות בריאות ומזינות בהתאם לתוכנית, ויצאתי ממנה שבעה ומצוידת בהרבה טיפים ועצות איך להתארגן על הדברים. קל זה לא היה, אבל ההרגשה הכל כך טובה והאנרגיות החדשות שהתמלאתי הצדיקו כל מאמץ. האנשים מסביבי החלו לראות את השינויים והחמיאו לי. המניקוריסטית התפעלה מהציפורניים שלי שלדבריה אף פעם לא נראו טוב כל כך, הכתמים הלבנים נעלמו. המחזור שלי נעשה סדיר והחשק המיני עלה. ההתנהלות שלי עם הזמן השתפרה, ואני ברוב הזמן מצליחה להיכנס למיטה מוקדם ולאכול 3 ארוחות מסודרות ביום, מה שבהחלט נותן לי הרגשה טובה. ירדתי 5 ק"ג במשקל מבלי להרגיש וחזרתי למשקל הרגיל שלי. אני מרגישה מצוין כמו שהמון שנים כבר לא הרגשתי, ורציתי להודות לך אירית מכל הלב. תודה! "

מוניקה, בת 52

"כבר אחרי שבוע הרגשתי את התוצאות. הדלקות בגוף שלי פחתו, אני מרגישה קלה יותר ופחות נוקשה. כאבי הגב שלי כמעט נעלמו ורמת האנרגיה שלי גבוהה הרבה יותר מבעבר."

"תודה רבה שהכרת לי את עולם האיורוודה באמצעות הייעוץ הטיפולי שלך.
התהליך עוצב כל כך יפה על ידך, המצגת שלך הייתה קלה להבנה ונכונותך להסביר לי כל דבר או לענות על כל שאלותיי בכל עת היו נהדרות.
המידע וההסברים על צמחי המרפא היו מאוד שימושיים.
החלק הכי טוב הוא שהטיפול שהצעת היה מעולה! כבר אחרי שבוע הרגשתי את התוצאות. הדלקות בגוף שלי פחתו, אני מרגישה קלה יותר ופחות נוקשה. כאבי הגב שלי כמעט נעלמו ורמת האנרגיה שלי גבוהה הרבה יותר מבעבר.
דרכך, אני יכולה לראות את האיזון שאיורוודה מדברת עליו: הרוחניות השלך, הגישה שלך לחיים והמחשבה הבהירה. כבוד הוא לי להיות הלקוחה שלך.
תודה רבה לך."

ענת, בת 32

"בעזרת צמחי מרפא ובהיותי בקשר צמוד אליה, כבר לאחר כמה ימים חשתי שהדברים השתפרו. העור שלי התחיל לזרוח, היה לי פחות ופחות אקנה, הייתי יותר רגועה. העיכול שלי השתפר והבנתי כמה הגוף שלי היה מכור בפועל לסוכר."

"הפעם הראשונה שבה התוודעתי לאיורוודה הייתה ב 2018. באותה תקופה סיימתי את לימודי והייתי תחת לחץ רב. כמעט לא ישנתי, הייתי מותשת ולא הצלחתי לעכל סוגי אוכל רבים, במיוחד פירות.
לאחר ההתייעצות עם יועץ איורוודה, הבנתי את מבנה גופי המסוים, ובהתאם שיניתי כמה דברים בהתנהגות האכילה שלי ולקחתי צמחי מרפא שעזרו לי לחזור לכוחותיי ולהחזיר לי את שלוותי.
לאחר שסיימתי את לימודי, עברתי לישראל ושוב הייתי בלחץ רב אבל חשבתי שגופי זקוק לזמן הסתגלות.
כמו נשלחה מלמעלה, פגשתי את אירית באחת מריצות הבוקר שלי והתחלנו לדבר.
עד מהרה סיפרתי לה על הבעיות שאני סובלת מהן כמו: ADD, נפיחויות בבטן, אקנה, כעס וגם חוסר השקט שחזר. לאחר זמן מה היה לי מזל גדול, כי אירית הציעה לעזור לי.
על מנת לנקות את גופי ולעזור לו להוריד את הלחץ ולהיות מוכן לקבל את הטיפול שהיא מציעה לי, עשיתי דיאטת ניקוי רעלים בהשגחתה, שמשמעותה הייתה חיתוך כל הסוכר הלבן, הימנעות מסוגי מזון מסוימים שחשבתי שהם טובים עבורי ושינוי הרגלי האכילה שלי. בעזרת צמחי מרפא ובהיותי בקשר צמוד אליה, כבר לאחר כמה ימים חשתי שהדברים השתפרו. העור שלי התחיל לזרוח, היה לי פחות ופחות אקנה, הייתי יותר רגועה. העיכול שלי השתפר והבנתי כמה הגוף שלי היה מכור בפועל לסוכר, מה שממש הפחיד אותי. אני רצה טוב יותר, אני ישנה טוב יותר, החיים כבר לא כל כך כבדים, פשוט הכל השתפר. עם הזמן היה לי פחות ופחות קשה להימנע מסוכר, ולהיצמד לתוכנית המאוד אישית שהיא יצרה עבורי.
היום אני מרגישה חזקה יותר מבפנים ובוהקת מבפנים ומבחוץ. אני עדיין עומדת בכללים שהיא נתנה לי, כי אני רואה כמה הכל השתפר! למרות שמעולם לא פקפקתי במשהו שהיא אמרה לי, היא תמיד סיפקה לי את כל המידע על הטיפולים השונים שהיא נתנה לי
.במיוחד האקנה השתפר כל כך בתוך כמה שבועות בלבד. איורוודה עשתה את מה שרפואה מערבית ניסתה לפתור במשך חודשים.
לא רק שאני ממליצה ​​לכל אדם לעשות פגישת ייעוץ איורוודה פעם אחת, אלא לעשות זאת עם אירית. ברור עד כמה היא אוהבת לעזור, איך היא רואה כל אדם ויכולה לעזור דווקא באמצעות הידע העצום שלה ודרך ההוויה האדיבה והיפה שלה."

ההורים של ג׳נה​, בת ה-3

"וזה מה שהערכתי יותר מכל, שהתהליך הוא בגישה הוליסטית הבוחן אילו הרגלים וסוגיות צריך לטפל. זו גישה כה מרעננת בתחום הבריאות, מכיוון שרוב הרופאים המסורתיים בדרך כלל מטפלים בתסמינים בלבד."

"בהתחלה הייתי מעט סקפטי, מדוע אנו משקיעים כל כך הרבה זמן בלעבור שעה אחר שעה על שגרת יומה של בתנו ג׳נה בת ה-3. אולם כשעברנו את התהליך, זה נעשה מאוד הגיוני ,כי זה לקח בחשבון את כל הדברים, החל מרמת השינה, התזונה ורמת האנרגיה שלה. וזה מה שהערכתי יותר מכל, שהתהליך הוא בגישה הוליסטית הבוחן אילו הרגלים וסוגיות צריך לטפל.
זו גישה כה מרעננת בתחום הבריאות, מכיוון שרוב הרופאים המסורתיים בדרך כלל מטפלים בתסמינים בלבד.
יתר על כן, מאוד הערכתי שהנחת אותנו דרך איורוודה שלב אחר שלב והסברת את התיאוריות שעומדות מאחורי כל דבר שהמלצת. היית יסודית מאוד וניכר כי הערכת את המקרה בדייקנות רבה מבחינת ההתייחסות להרגלי האכילה, השינה והפעילות הגופנית של בתנו.
תוכנית הבריאות שהתאמת עבור ג׳נה כללה הנחיות בריאותיות באופן כללי אך גם סיפקה המלצות תזונתיות ספציפיות והרגלים שכדאי לשנות או להימנע.

למרות שהכל היה חדש עבורנו, מה שנתן לנו הרבה ביטחון הוא שאנחנו כן מאמינים שלגופנו יש אינטליגנציה פנימית והגוף והנפש יודעים מה הם צריכים. הדבר קיבל יותר תוקף כאשר הרבה מהמאכלים שהצעת להימנע מהם, כי הם אינם מתאימים לג׳נה, הם אותם מאכלים שהיא לא אוהבת באופן טבעי. זה אפשר לנו להיות יותר רגועים ביחס למזונות אותם היא לא אוכלת, מתוך הבנה שאנחנו לא צריכים לאכול הכל, ולא כל מזון גם אם הוא נחשב בריא, הוא בהכרח מתאים."

אנה, בת 54

"השינוי בחיי שהצלחתי לעשות בזכותך הוא שינוי משמעותי וההשפעות שלו על מצב גופי ורוחי ניכרות לאין ערוך. תודה רבה רבה על הכל!"
"אירית יקרה, במפגש שלי אתך מצאתי לא רק יועצת אירוודית אלא גם מנטורית לחיים! כבר מהמפגש הראשון הצלחת להדליק אותי ולגייס אותי לטובת עצמי, כל זאת באמצעות הטמפרמנט מלא החיים שלך והדרך המופלאה והפשוטה בה את מסבירה הכל. את עמוסה בידע מקצועי ונדיבה מאוד בהעברה שלו ובהנגשה שלו להדיוטות כמוני. הליווי הצמוד שלך העניק לי תחושה תמידית שאני לא לבד בשינוי הזה שאני גוזרת על עצמי. שינוי תזונתי ושינוי באורח החיים שהגיע בול בזמן. שיעורי הבישול אתך (שהיו מותאמים בדיוק לבעיות שלי ולטעם שלי ולאופי האירוודי שלי, קאפה) היו כיפיים מאוד! זה מיוחד מאוד לבשל ביחד עם המטפלת שלך:) וממש לא מובן מאיליו. השינוי בחיי שהצלחתי לעשות בזכותך הוא שינוי משמעותי וההשפעות שלו על מצב גופי ורוחי ניכרות לאין ערוך. תודה רבה רבה על הכל!"

ג'רמי, בן 24

"את מסע האיורוודה התחלתי לפני כשלושה חודשים. במהלך התקופה נחשפתי לעולם שלם, שאינו רק רפואה משלימה אלא גם התבוננות פנימה כלפי עצמך בהיבטים רבים."

"הפאן האישי, הנפשי והבריאותי. זוהי דרך ארוכה ואין להתייאש עד להצלחה בהשגת המטרות שכל אחד מציב לעצמו במסלול. לאלו מכם שחוששים, שלא בטוחים, תציבו את הדרך החדשה כיעד, תסמכו על עצמכם ועל אירית, היא תעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה עבורכם. באהבה, ג׳רמי."

גיל, בן 52

"היה נפלא מהתחלה ועד הסוף. אני מניח שאני מטופל מאתגר יותר כי אני מגיע עם ידע מאסכולה מעט שונה ואני גם מטפל, אבל מה שיפה בכל הרפואות המסורתיות שהן דומות בהמון דברים ותמיד מעשירות האחת את השנייה."

"היה נפלא מהתחלה ועד הסוף. אני מניח שאני מטופל מאתגר יותר כי אני מגיע עם ידע מאסכולה מעט שונה ואני גם מטפל, אבל מה שיפה בכל הרפואות המסורתיות שהן דומות בהמון דברים ותמיד מעשירות האחת את השנייה. כהרגלך את שוקדת, לומדת וחוקרת, ולזה את מתבלנת את היכולות האימהיות שהן רק שלך ומעשירה את כל החוויה. יצאתי חכם יותר וגם שמן יותר וסקרן לנסות מהתובנות ומהתבלינים שרקחת במיוחד בשבילי"

טניה, בת 29

"העצות שקיבלתי לשינוי הרגלים ושילובי מזון עשו בהחלט שינוי עצום בהרגשתי ובבריאותי. אני ישנה הרבה יותר טוב, אני כבר לא סובלת מנפיחות וכאבי בטן אחרי כל ארוחה, ומערכת העיכול שלי בהחלט מודה לי על שאני כבר לא אוכלת דברים שלא עושים לי טוב."

"שמי טניה, ואני מתגוררת במקסיקו. על איורוודה שמעתי לפני כמה שנים אך לא הייתה לי הזדמנות להכיר אותה מקרוב. אל אירית הגעתי דרך המלצה של דודתי שעברה אצלה טיפול. העצות שקיבלתי לשינוי הרגלים ושילובי מזון עשו בהחלט שינוי עצום בהרגשתי ובבריאותי. אני ישנה הרבה יותר טוב, אני כבר לא סובלת מנפיחות וכאבי בטן אחרי כל ארוחה, ומערכת העיכול שלי בהחלט מודה לי על שאני כבר לא אוכלת דברים שלא עושים לי טוב. אני חייבת לומר שהשינוי דרש הרבה משמעת, אך ברגע שמתרגלים לאורח החיים החדש, לא מוותרים כל כך בקלות, כי די מהר מרגישים  בהבדל ומתחילים להרגיש טוב יותר. ״תודה רבה לך אירית על השיפור הזה בחיי.״

אלון

התוודעתי לאיורוודה לאחר שפגשתי את אירית. הקונספט מאוד קסם לי, הרגשתי שזה בדיוק מה שיכול להתאים לי ולכל אחד. אחרי הטיפול שמתי לב כמה יש חשיבות למה שאני אוכל וכמה זה יכול להיות שונה ממישהו אחר. כמה חשוב שהתזונה שלי תהיה מדויקת ומותאמת רק לי.
״כל החיים שלי לא ייחסתי חשיבות כל כך גדולה לתזונה או בכלל לכל מה שאכלתי. היו לי כל מיני בעיות בריאותיות שניסיתי לפתור בעזרת פתרונות מהרפואה המודרנית. כמובן שאף אחד מהם לא עזר וגרם לבזבוז של זמן וכסף. התוודעתי לאיורוודה לאחר שפגשתי את אירית. הקונספט מאוד קסם לי, הרגשתי שזה בדיוק מה שיכול להתאים לי ולכל אחד. אחרי הטיפול שמתי לב כמה יש חשיבות למה שאני אוכל וכמה זה יכול להיות שונה ממישהו אחר. כמה חשוב שהתזונה שלי תהיה מדויקת ומותאמת רק לי. אין ספק שאמליץ לכל אחד לעשות טיפול איורודה וכמובן שאירית היא מקצוענית אמיתית שעושה הכל עם המון אהבה ודאגה מה שכל כך לא ברור מאליו.״